Atrakcje

Jarosławiec

Można bardzo dużo pisać o Jarosławcu, o jego zaletach, wyjątkowości i nieprzeciętności.
Każdy znajdzie coś dla siebie …
…..od spokoju i ciszy, poprzez zabawę do białego rana … 
…..od spacerów po łące, plaży, lesie  do imprez sportowych jak Międzynarodowy Bieg po Plaży …
....od jazdy rowerem do łowienia ryb w jeziorze lub morzu  …

możemy jeszcze tak długo wymieniać – choć zdecydowanie lepiej jest to przeżyć ….


Aquapark Panorama

Znajdują się tam baseny wielofunkcyjne zewnętrzne oraz kryte o łącznej powierzchni lustra wody około 1700m²,a także brodzik dla dzieci, 10 zjeżdżalń, łaźnia parowa w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness.

Szczegóły :https://www.panorama-morska.pl/hotel-z-aquaparkiem-nad-morzem/hotel-z-aquaparkiem-nad-baltykiem


Nordic Walking
Nordic Walking to doskonały pomysł dla każdego na spędzenie aktywnie czasu podczas wycieczki do Jarosławca. Wspaniałe widoki w bogatych w przyrodę okolicach będą towarzyszyły podczas energicznych spacerów.

Rejsy morskie statkiem
Rejsy morskie statkiem to świetny pomysł, aby na stylizowanym statku poczuć się jak prawdziwy korsarz – to doskonała atrakcja dla dzieci! Rejsy dostępne są przez okres wakacji.

Rejsy na dorsza
Dostępne w Jarosławcu rejsy na dorsza to gratka nie tylko dla miłośników wędkarstwa. Wyprawa to doskonały czas, aby podziwiać piękne morskie widoki i dobrze się bawić. Dostępne są także kilkudniowe wyprawy.

 

W 2015 roku  Urząd Morski zainwestował olbrzymie pieniądze w stworzenie na części plaży leżącej na wysokości centrum Jarosławca nowych zabezpieczeń dzięki czemu plaża jest  jeszcze atrakcyjniejsza. Końcowy efekt  przysporzył zjawiskowości temu miejscu....